Better Than Me? Noway! - part 1

2. ledna 2010 v 18:00 | Azzynka |  Better than me? Noway!

Better Than Me? Noway!

Část první
,,Ahoj zlato" vezmu tašku své sestřenici Seleně, která přijela na dva týdny zpět do Texasu, aby mohla pobýt se svou rodinou a udělat tu pár koncertů se svou kapelou. "Ahoj" řekne mi Sel a obejme mě. "Hezký auto" řeknu a vyvalím oči na černou limuzínu před domem. "No, to je jen z půjčovny. Mám ho půjčený na ty dva týdny" řekne mi, vezme si tašku a vyrazí dovnitř. "Hmm, tady to ale voní" a nadechne se znovu. "Ahoj Seleno, už jsi tu? Já jsem ani nestihla dopéct tu bábovku" zavolá na ni má máma Alexis a běží do obýváku přivítat svou netěř. "Ano teto, jsem tu, toto ale voní" řekne a usměje se. ,,Pojď Sel, ukážu ti pokoj" přiběhne mé trhlé dvojče Natasha Sarah Gomez a už se žene za Selenou a odcházejí spolu nahoru.
"Ahoj, můžu dál?" ozve se za dveřmi. ,,Jasně" odpovím a Sel si ke mne sedne na postel. "Copak? Už jsi to s Naty nevydržela?" ,,Ne, to ani nejde. Přišly jsme nahoru a ona hned, no Sel chceš vidět mé nové boty? A vytáhla ňáký růžový střevíce s bambulí na špičce a pak růžový šaty a nevím co všechno :D" ,,Nojo, Nat je hrozná bárbína!" ,,A ty si zas nedáš na oblečení moc záležet, viď?" ,,A musím snad?" ,,No, měla bys, jestli furt chceš prorazit, protože hastroše nikdo nevezme." ,,Já, že jsem hastroš?" ,,JO!" začneme se smát, protože Sel nahodila úsměv a lá -to byla ironie-. ,,No, ale do obchodu zajít můžem ne?" ,,To se ti lehko řekne, když máš peněz na rozdávání" ,,Ale no tak, kdo říkal, že budeš kupovat za svý?" ,,Ne, to nejde!" ,,Tak se rozhodni" ,,mmm" ,,rozhodnu za tebe....ANO! vezmeš si mé peníze a basta a na oplátku ty něco uděláš pro mě, jo?" ,,co!" ,,to ještě nevím" :D
-
,,Tak, to je moje skupina The Scene a celý štáb" řeknemi Sel, když dorazíme na koncert v centru Texasu. Zaujal mne blonďáček a Sel si toho všimla a řekla mi ,,Mady, to je Mike!" ,,Co?" ,,No, ten na koho se díváš?" ,,Co? Jo no .....ehm....jasně"
seznámila jsem se snad se všemi a ten blonďák Mike se mnou prošel snad celé zákulisí.


Líbí se? Pokrááčko příště, budou delší, ale chci vědět, jaké to zatím je....Prosím komenty!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

POTM-01/2010

1. 29.4% (10)
2. 14.7% (5)
3. 14.7% (5)
4. 41.2% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama