Hláška ze Zatmění (Twilight sága)

22. ledna 2010 v 19:04 | Azzynka & Selena |  Ostatní
Vím, že tohle sem nepatří, ale prostě to sem MUSÍM dát! je to uplně špičkový. Tato hláška je z knížky Stephanie Mayerové Zatmění - ze ságy Stmívání...
-
......,,Byl to hezký večer?" zeptal se. (Charlie - pozn.red.) Zdál se nesvůj. Hledala jsem v jeho slovech skryté významy, než jsem odpověděla.
,,Ano," řekla jsem zdráhavě.
,,Co jste dělali?"
Pokrčila jsem rameny. ,,Byli jsme s Alicí a Jasperem. Edward porazil Alici v šachu a pak jsem hrála já s Jasperem. Rozdrtil mě"
Usmála jsem se. Sledovat, jak Edward s Alicí hrají šachy, byla snad nejzábavnější podívaná na světě. Seděli téměř bez pohnutí a zírali na šachovnici, zatímco Alice předvídala tahy, které udělá Edward, a ten jí naoplátku z hlavy četl tahy, kterými mu to oplatí. Většinu partie odehráli v duchu; myslím, že oba udělali dva tahy pěšcem, načež Alice převrátila svého krále a přiznala porážku. Trvalo to celé tři minuty. .....
-
Knihu Zatmění - v originálu pojmenovanou Eclipse - od Stephanie Mayerové, kterou vydalo nakladatelství Little, Brown and Company, Hachette Book Group USA v roce 2OO7, přeložila do ČJ Markéta Demlová v roce 2008 a vydalo ji nakladatelství EGMONT ČR.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte rádi Selenu?

ANO 48.1% (102)
NE 23.6% (50)
TAK NAPŮL 28.3% (60)

Komentáře

1 Barqqqa Barqqqa | 22. ledna 2010 v 19:10 | Reagovat

mnoo to je prostě upe super část :)
umírám smíchy :D

2 Barqqqa Barqqqa | 22. ledna 2010 v 19:13 | Reagovat

hmmm to je supr plostě mě to baví :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama